ΑΝΔΡΩΝ
Σάββατο 02/4/2016
ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 18:00
ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Α) ΠΛΙΑΧΑ
Γρ) ΖΙΑΜΠΑΖΗΣ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ Β’ ΕΘΝΙΚΗ
Σάββατο 02/4/2016
ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 20:00
ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - Μ. ΑΛΕΞAΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ
Α) ΠΛΙΑΧΑ
Γρ) ΖΙΑΜΠΑΖΗΣ
ΑΝΔΡΩΝ
Σάββατο 02/4/2016
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 16:00
ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Α) ΤΣΑΜΟΥΡΤΖΗΣ
Γρ) ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
Π/Κ
Σάββατο 02/4/2016
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 14:00
ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ
Α) ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
Π/Κ
Σάββατο 02/4/2016
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 16:00
ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
Α) ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ
Σάββατο 02/04/2016
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ
ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ-ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Α) ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ Β’ ΕΘΝΙΚΗ
Κυριακή 03/4/2016
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 16:00
ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ
Α) ΚΑΡΑΠΑΝΟΥ
Γρ) ΚΟΡΜΠΕΤΗ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ Β’ ΕΘΝΙΚΗ
Κυριακή 03/4/2016
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 16:00
ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ -ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Α) ΤΣΑΜΟΥΡΤΖΗΣ
Γρ) ΜΠΕΛΟΓΙΑΝΝΗ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ Β’ ΕΘΝΙΚΗ
Κυριακή 03/4/2016
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:00
ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
Α) ΠΟΡΤΟΚΑΛΙΔΗΣ
Γρ) ΚΟΣΚΙΝΟΠΟΥΛΟΥ
TEΛΙΚΑ ΤΟΠΙΚΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Κυριακή 03/4/2016
ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 18:00
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
Α) ΒΕΝΟΣ
Β) ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ
Γρ) ΨΑΡΡΑ
Γυμ) ΑΚΡΙΤΙΔΗΣ
TEΛΙΚΑ ΤΟΠΙΚΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Κυριακή 03/4/2016
ΔΑΚ ΑΛΕΞ/ΡΕΙΑΣ 18:00
ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
Α) ΣΑΡΑΚΙΝΙΔΗΣ
Β) ΤΣΑΡΟΥΧΑ
Γρ) ΚΟΛΑ
Γυμ) ΜΟΣΧΑΣ
TEΛΙΚΑ ΤΟΠΙΚΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Τρίτη 05/4/2016
ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 17:00
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ - ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
Α) ΚΑΡΑΚΕΛΙΔΗΣ
Β) ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ
Γρ) ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ
Γυμ) ΜΟΣΧΑΣ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Τετάρτη 06/04/2016
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 19:00
ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗ
Α) ΝΑΝΟΣ
Γρ) ΦΤΑΚΑΣ
Σάββατο 02/4/2016
ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 18:00
ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Α) ΠΛΙΑΧΑ
Γρ) ΖΙΑΜΠΑΖΗΣ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ Β’ ΕΘΝΙΚΗ
Σάββατο 02/4/2016
ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 20:00
ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - Μ. ΑΛΕΞAΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ
Α) ΠΛΙΑΧΑ
Γρ) ΖΙΑΜΠΑΖΗΣ
ΑΝΔΡΩΝ
Σάββατο 02/4/2016
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 16:00
ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Α) ΤΣΑΜΟΥΡΤΖΗΣ
Γρ) ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
Π/Κ
Σάββατο 02/4/2016
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 14:00
ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ
Α) ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
Π/Κ
Σάββατο 02/4/2016
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 16:00
ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
Α) ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ
Σάββατο 02/04/2016
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ
ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ-ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Α) ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ Β’ ΕΘΝΙΚΗ
Κυριακή 03/4/2016
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 16:00
ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ
Α) ΚΑΡΑΠΑΝΟΥ
Γρ) ΚΟΡΜΠΕΤΗ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ Β’ ΕΘΝΙΚΗ
Κυριακή 03/4/2016
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 16:00
ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ -ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Α) ΤΣΑΜΟΥΡΤΖΗΣ
Γρ) ΜΠΕΛΟΓΙΑΝΝΗ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ Β’ ΕΘΝΙΚΗ
Κυριακή 03/4/2016
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:00
ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
Α) ΠΟΡΤΟΚΑΛΙΔΗΣ
Γρ) ΚΟΣΚΙΝΟΠΟΥΛΟΥ
TEΛΙΚΑ ΤΟΠΙΚΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Κυριακή 03/4/2016
ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 18:00
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
Α) ΒΕΝΟΣ
Β) ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ
Γρ) ΨΑΡΡΑ
Γυμ) ΑΚΡΙΤΙΔΗΣ
TEΛΙΚΑ ΤΟΠΙΚΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Κυριακή 03/4/2016
ΔΑΚ ΑΛΕΞ/ΡΕΙΑΣ 18:00
ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
Α) ΣΑΡΑΚΙΝΙΔΗΣ
Β) ΤΣΑΡΟΥΧΑ
Γρ) ΚΟΛΑ
Γυμ) ΜΟΣΧΑΣ
TEΛΙΚΑ ΤΟΠΙΚΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Τρίτη 05/4/2016
ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 17:00
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ - ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
Α) ΚΑΡΑΚΕΛΙΔΗΣ
Β) ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ
Γρ) ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ
Γυμ) ΜΟΣΧΑΣ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Τετάρτη 06/04/2016
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 19:00
ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗ
Α) ΝΑΝΟΣ
Γρ) ΦΤΑΚΑΣ