Παρασκευή 22 Δεκεμβρίου 2017
Πέμπτη 21 Δεκεμβρίου 2017
Ορισμοί 23/12/2017
ΕΘΝΙΚΑ
Α2 ΑΝΔΡΩΝ
Σάββατο 23/12/2017
ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Τ9 18:00
ΑΡΧΕΛΑΟΣ - ΧΑΝΘ
Α)ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ
Β)ΔΑΛΚΙΡΑΝΗΣ
ΓΡ)ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
Α2 ΑΝΔΡΩΝ
Σάββατο 23/12/2017
ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Τ9 18:00
ΑΡΧΕΛΑΟΣ - ΧΑΝΘ
Α)ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ
Β)ΔΑΛΚΙΡΑΝΗΣ
ΓΡ)ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
Παρασκευή 15 Δεκεμβρίου 2017
ΟΔΒΕ-ΥΛΟΠΟΙΗΣΗ ΣΥΔΠΕΜ
ΠΡΟΣ ΜΕΛΗ ΣΥΔΠΕΜ Γιαννιτσά 15/12/2017
αρ.πρωτ:164
Συνάδελφοι,
με την υπ΄αρ.πρωτ:220-07/12/2017 απόφαση την οποία παραλάβατε, η ΟΔΒΕ
κάλεσε τις επιτροπές διαιτησίας των Ενώσεων ανά την Ελλάδα, να ορίζουν 3
διαιτητές στα πρωταθλήματα Β Εθνικής Ανδρών Γυναικών όπου αυτό δεν γίνεται,
βάση της Γενικής Προκήρυξης των Πρωταθλημάτων της ΕΟΠΕ.
Σε περίπτωση που δεν ορίζονται 3 διαιτητές στους αγώνες αυτούς και ορίζονται 2
όπως κάνει και η δική μας Ένωση, τα παιχνίδια θα αναβάλλονται από την Δευτέρα
18/12/2017 και μετά. Σας καλούμε να έχετε μαζί σας το έγγραφο της ΟΔΒΕ και σε
περίπτωση που οριστείτε σε αγώνα Β Εθνικής 2 διαιτητές να εφαρμόσετε την
απόφαση της Ομοσπονδίας.
Εφιστούμε την προσοχή, ότι όποιος εκ των διαιτητών του συνδέσμου μας δεν
εφαρμόσει την απόφαση της ΟΔΒΕ , θα καλείτε στην πειθαρχική επιτροπή του
συνδέσμου για απολογία, με ότι αυτό συνεπάγεται.
ΓΙΑ ΤΟ ΔΣ
Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ Η ΓΕΝΙΚΗ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ
ΑΝΕΣΤΗΣ ΣΡΑΚΙΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΟΣΚΙΝΟΠΟΥΛΟΥ
αρ.πρωτ:164
Συνάδελφοι,
με την υπ΄αρ.πρωτ:220-07/12/2017 απόφαση την οποία παραλάβατε, η ΟΔΒΕ
κάλεσε τις επιτροπές διαιτησίας των Ενώσεων ανά την Ελλάδα, να ορίζουν 3
διαιτητές στα πρωταθλήματα Β Εθνικής Ανδρών Γυναικών όπου αυτό δεν γίνεται,
βάση της Γενικής Προκήρυξης των Πρωταθλημάτων της ΕΟΠΕ.
Σε περίπτωση που δεν ορίζονται 3 διαιτητές στους αγώνες αυτούς και ορίζονται 2
όπως κάνει και η δική μας Ένωση, τα παιχνίδια θα αναβάλλονται από την Δευτέρα
18/12/2017 και μετά. Σας καλούμε να έχετε μαζί σας το έγγραφο της ΟΔΒΕ και σε
περίπτωση που οριστείτε σε αγώνα Β Εθνικής 2 διαιτητές να εφαρμόσετε την
απόφαση της Ομοσπονδίας.
Εφιστούμε την προσοχή, ότι όποιος εκ των διαιτητών του συνδέσμου μας δεν
εφαρμόσει την απόφαση της ΟΔΒΕ , θα καλείτε στην πειθαρχική επιτροπή του
συνδέσμου για απολογία, με ότι αυτό συνεπάγεται.
ΓΙΑ ΤΟ ΔΣ
Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ Η ΓΕΝΙΚΗ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ
ΑΝΕΣΤΗΣ ΣΡΑΚΙΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΟΣΚΙΝΟΠΟΥΛΟΥ
Πέμπτη 14 Δεκεμβρίου 2017
Ορισμοί αγώνων 16-17-18-20-22/12/2017
ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ
α/α
|
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
|
ΗΜ/ΝΙΑ |
ΩΡΑ / ΓΗΠΕΔΟ
|
ΑΓΩΝΑΣ
|
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
|
1
|
ΑΝΔΡΩΝ
|
Παρασκευή 15/12/2017
|
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 20:15
|
ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ – ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
|
Α) ΠΟΡΤΟΚΑΛΙΔΗΣ
Γρ) ΨΑΡΡΑ
|
2
|
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
|
Σάββατο 16/12/2017
|
ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 14:00
|
ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
|
Α)ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Δ
Γρ)ΝΤΟΒΑ
|
3
|
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
|
Σάββατο 16/12/2017
|
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 12:00
|
ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
|
Α)ΜΕΛΙΟΠΟΥΛΟΣ
Γρ) ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
|
4
|
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
|
Σάββατο 16/12/2017
|
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 14:00
|
ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤ/ΡΟΥ
|
Α)ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
Γρ) ΜΕΛΙΟΠΟΥΛΟΣ
|
5
|
ΑΝΔΡΩΝ
|
Σάββατο 16/12/2017
|
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 16:00
|
ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ
|
Α)ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
Γρ)ΜΕΛΙΟΠΟΥΛΟΣ
|
6
|
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
|
Σάββατο 16/12/2017
|
ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 12:00
|
ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ – ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ
|
Α)ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ
Γρ)ΨΑΡΡΑ
|
7
|
ΑΝΔΡΩΝ
|
Σάββατο 16/12/2017
|
ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 14:00
|
ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
|
Α)ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ
Γρ) ΨΑΡΡΑ
|
8
|
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
|
Σάββατο 16/12/2017
|
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 14:00
|
ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 2
|
Α) ΚΟΣΚΙΝΟΠΟΥΛΟΥ
Γρ)ΚΕΝΑΝΙΔΟΥ
|
9
|
ΑΝΔΡΩΝ
|
Σάββατο 16/12/2017
|
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 20:00
|
ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ – ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
|
Α) ΤΣΙΑΡΓΑΛΗΣ
Γρ) ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ
|
10
|
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
|
Σάββατο 16/12/2017
|
ΔΑΚ ΑΛΕΞ/ΡΕΙΑΣ 16:00
|
ΓΑΣ ΑΛΕΞ/ΡΕΙΑΣ – ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
|
Α) ΝΤΟΒΑ
Γρ) ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Δ
|
11
|
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
|
Σάββατο 16/12/2017
|
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 16:00
|
ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ – ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ
|
Α) ΔΑΛΚΙΡΑΝΗΣ
Γρ)ΓΕΩΡΓΙΤΣΑΣ
|
12
|
ΑΝΔΡΩΝ
|
Σάββατο 16/12/2017
|
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 18:00
|
ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ
|
Α)ΔΑΝΙΗΛΙΔΟΥ
Γρ)ΣΥΡΟΜΑΧΟΥ
|
13
|
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
|
Σάββατο 16/12/2017
|
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 16:00
|
ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
|
Α) ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡ
Γρ) ΓΙΩΤΑ
|
14
|
ΑΝΔΡΩΝ
|
Σάββατο 16/12/2017
|
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 16:00
|
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
|
Α) ΝΑΝΟΣ
Γρ) ΚΑΡΑΝΙΚΟΥ
|
15
|
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
|
Σάββατο 16/12/2017
|
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 14:00
|
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
|
Α) ΝΑΝΟΣ
Γρ) ΚΑΡΑΝΙΚΟΥ
|
16
|
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
|
Σάββατο 16/12/2017
|
ΑΓ. ΓΕΩΓΙΟΥ 16:00
|
ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ -ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ
|
Α) ΚΑΡΑΠΑΝΟΥ
Γρ) ΚΟΡΜΠΕΤΗ
|
17
|
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
|
Σάββατο 16/12/2017
|
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 19:00
|
ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
|
Α) ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ
Γρ) ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ
|
18
|
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
|
Σάββατο 16/12/2017
|
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 14:00
|
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
|
Α) ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ
Γρ)ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ
|
19
|
ΠΑΓ/ΔΩΝ
|
Κυριακή 17/12/2017
|
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 15:00
|
ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ
|
Α)ΚΑΡΑΠΑΝΟΥ
Γρ)ΚΟΡΜΠΕΤΗ
|
20
|
ΠΑΓ/ΔΩΝ
|
Κυριακή 17/12/2017
|
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 17:00
|
ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
|
Α)ΚΑΡΑΠΑΝΟΥ
Γρ) ΚΟΡΜΠΕΤΗ
|
21
|
Β ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
|
Κυριακή 17/12/2017
|
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 13:00
|
ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
|
Α) ΔΑΝΙΗΛΙΔΟΥ
Γρ) ΚΟΡΜΠΕΤΗ
|
22
|
ΠΑΙΔΩΝ
|
Κυριακή 17/12/2017
|
ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 16:00
|
ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ
|
Α) ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Δ
Γρ) ΤΣΑΡΟΥΧΑ
|
23
|
ΠΑΓ/ΔΩΝ
|
Κυριακή 17/12/2017
|
ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 10:00
|
ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ – ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ
|
Α) ΝΤΟΒΑ
Γρ) ΤΣΑΡΟΥΧΑ
|
24
|
ΠΑΓ/ΔΩΝ
|
Κυριακή 17/12/2017
|
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 16:00
|
ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 1
|
Α) ΦΛΟΥΡΗΣ
Γρ) ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
|
25
|
ΤΟΠΙΚΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
|
Κυριακή 17/12/2017
|
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 18:00
|
ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
|
Α) ΦΛΟΥΡΗΣ
Γρ) ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
|
26
|
ΠΑΓ/ΔΩΝ
|
Κυριακή 17/12/2017
|
ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 14:00
|
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ – ΓΑ ΣΑΛΕΞ/ΔΡΕΙΑΣ
|
Α) ΒΕΝΟΣ
Γρ) ΜΑΤΖΑΡΗ
|
27
|
Β ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
|
Κυριακή 17/12/2017
|
ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 16:00
|
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ – ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
|
Α) ΒΕΝΟΣ
Γρ) ΜΑΤΖΑΡΗ
|
28
|
ΠΑΓ/ΔΩΝ
|
Κυριακή 17/12/2017
|
ΔΑΚ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ 12:00
|
ΑΚΑΔ. ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΡ. ΒΡYΣΗΣ – ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣ.
|
Α) ΚΕΝΑΝΙΔΟΥ
Γρ)ΣΑΡΑΚΙΝΙΔΗΣ
|
29
|
ΠΑΓ/ΔΩΝ
|
Κυριακή 17/12/2017
|
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 10:00
|
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ – ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
|
Α) ΚΕΝΑΝΙΔΟΥ
Γρ)ΣΑΡΑΚΙΝΙΔΗΣ
|
30
|
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
|
Κυριακή 17/12/2017
|
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 14:00
|
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ 2 – ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ
|
Α) ΣΑΡΑΚΙΝΙΔΗΣ
Γρ)ΚΟΣΚΙΝΟΠΟΥΛΟΥ
|
31
|
ΠΑΓ/ΔΩΝ
|
Κυριακή 17/12/2017
|
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 16:00
|
ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
|
Α) ΤΣΙΑΡΓΑΛΗΣ
Γρ) ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ
|
32
|
ΤΟΠΙΚΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
|
Κυριακή 17/12/2017
|
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 16:00
|
ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ
|
Α)ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡ
Γρ) ΓΙΩΤΑ
|
33
|
ΠΑΓ/ΔΩΝ
|
Κυριακή 17/12/2017
|
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 14:00
|
ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
|
Α) ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡ
Γρ) ΓΙΩΤΑ
|
34
|
ΠΑΓ/ΔΩΝ
|
Κυριακή 17/12/2017
|
ΔΑΚ ΑΙΑΝΗΣ 12:00
|
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ - ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
|
Α) ΝΑΝΟΣ
Γρ) ΚΑΡΑΝΙΚΟΥ
|
35
|
ΠΑΓ/ΔΩΝ
|
Κυριακή 17/12/2017
|
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 14:00
|
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
|
Α) ΠΟΡΤΟΚΑΛΙΔΗΣ
Γρ) ΨΑΡΡΑ
|
36
|
ΤΟΠΙΚΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
|
Κυριακή 17/12/2017
|
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 16:00
|
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ. – ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
|
Α) ΠΟΡΤΟΚΑΛΙΔΗΣ
Γρ) ΨΑΡΡΑ
|
37
|
Β ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
|
Κυριακή 17/12/2017
|
ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 18:00
|
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
|
Α) ΠΛΙΑΧΑ
Γρ) ΚΑΡΑΚΕΛΙΔΗΣ
|
38
|
ΠΑΓ/ΔΩΝ
|
Δευτέρα 18/12/2017
|
ΔΑΚ ΛΙΤ/ΡΟΥ 12:00
|
ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤ/ΡΟΥ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
|
Α)ΜΕΛΙΟΠΟΥΛΟΣ
Γρ) ΚΟΥΡΙΤΑ
|
39
|
Β ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
|
Τετάρτη 20/12/2017
|
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 19:30
|
ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΓΑΣ ΑΛΕΞ/ΡΕΙΑΣ
|
Α) ΤΣΙΑΡΓΑΛΗΣ
Β)ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
Γρ) ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ |
40
|
ΠΑΓ/ΔΩΝ
|
Παρασκευή 22/12/2017
|
ΣΧΟΛ. ΒΕΡΟΙΑΣ 15:30
|
ΠΟΣΕΟΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 2 – ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
|
Α) ΠΛΙΑΧΑ
Γρ) ΛΟΥΚΙΔΟΥ
|
ΕΘΝΙΚΑ
α/α
|
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
|
ΗΜ/ΝΙΑ |
ΩΡΑ / ΓΗΠΕΔΟ
|
ΑΓΩΝΑΣ
|
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
|
1
|
Α2 ΓΥΑΝΙΚΩΝ
|
Σάββατο 16/12/2017
|
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:00
|
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΝΙΚΗ
|
Α)ΣΑΡΑΚΙΝΙΔΗΣ
Β)ΚΑΡΑΚΕΛΙΔΗΣ
ΓΡ)ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ
|
Εγγραφή σε:
Αναρτήσεις (Atom)